- Proizvodi za kosu
- Frizerski el. uređaji
- Ostali frizerski pribor za rad
- Glave za vježbanje
- Dekoracije
- Crazy sprejevi u boji
- Frizerski koferi
- Pribor za šišanje
- Ekstenzije
- Četke i češljevi
- Uvijači
- Kopče i klipse
- Ukosnice i špangice
- Jednokratni frizerski pribor za rad
- Ukrasi za kosu
A Odvodno crijevo za glavoper ¤30fi – BEZ SIFONA
12,00 €
Šifra:
C-36C
Kategorije: Frizerski glavoperi, Frizerski namještaj, Frizerski pribor i oprema, FRIZERSTVO, Oprema za glavoper, Rezervni dijelovi
Povezani proizvodi
A Dječja stolica za šišanje crvena – FENIKS
A Frizerska fotelja AALEN – FENIKS
A Frizerska fotelja ABEPURA – FENIKS
A Frizerski glavoper COMFORT – FENIKS
C Mješalica za glavoper + tuš – GABBIANO
170,00 €
BRZA ISPORUKA UNUTAR 2. TJEDNA!
Dizajnirana za frizerski glavoper, nezamjenjiv je element profesionalne opreme salona. Olakšava prikladno spajanje vode na glavoper i pruža udobnost i frizeru i klijentu. Zahvaljujući priloženim priključnim crijevima s čeličnom pletenicom, slavina se odlikuje visokom izdržljivošću i otpornošću na habanje.
Slavina Gabbiano dostupna je u elegantnoj završnoj obradi u nijansama crne i kroma. Njegov moderan izgled savršeno se uklapa u moderne interijere frizerskih salona. Standardna veličina omogućuje jednostavnu ugradnju na keramiku frizerskog glavopera i kompatibilna je s većinom modela na tržištu.
Boje: Nijanse crne i kromirane